خرید شارژ ایرانسل، خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ تالیا زیست محیطی کوچک - سرعت تخریب تنوع‌زیستی در زمین بیشتر از همیشه شده است
مواظب محیط زیست باشیم
من و وبلاگم

آنچه گذشت

موضوعات

آخرین گفته های من

دوستان زیست محیطی من

دوستان دیگر

خالق

ابر برچسبها

نظرت؟؟؟

بازدیدهای شما

themebox

ایرن: ژاپن در آغاز کنفرانس سازمان ملل متحد با موضوع استفاده ایمن از زیست فناوری مدرن، هشدار داد که تنوع‌زیستی بر روی کره زمین با بالاترین سرعتی که تاکنون مشاهده شده در حال ازبین رفتن است.

به گزارش ایسنا، این اجلاس پنج روزه در شهر مرکزی ناگویا در ژاپن و در آستانه برگزاری کنفرانس بین‌المللی بزرگ تنوع زیستی، آغاز شد.
در این اجلاس بررسی شد که چطور ارگانیسم‌های اصلاح شده ژنتیکی، گونه‌های گیاهی و جانوری را تهدید می‌کنند. در این مذاکرات بیش از 190 کشور و سازمان غیر دولتی حضور داشتند.
به گزارش خبرگزاری فرانسه، می چی هیکو کانو، وزیر کشاورزی ژاپن در آغاز این گفت‌وگوها تاکید کرد: تخریب و تحلیل تنوع‌زیستی با سرعتی غیرمنتظره در حال پیشروی است و این وظیفه ما است که یک تنوع‌زیستی غنی را برای نسل آینده باقی بگذاریم.
بر اساس این گزارش، در مذاکرات تنوع‌زیستی همچنین در مورد هدفی تازه برای احیای گونه های گیاهی و جانوری که عمدتا در نتیجه فعالیت‌های بشری در حال تخریب و ناپدید شدن هستند، بحث و تبادل نظر خواهد شد.نویسنده :Aram joon
سه شنبه 20 مهر 1389-10:44 بعد از ظهرشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات