خرید شارژ ایرانسل، خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ تالیا زیست محیطی کوچک - خوشحال باشیم یا ناراحت؟؟؟
مواظب محیط زیست باشیم
من و وبلاگم

آنچه گذشت

موضوعات

آخرین گفته های من

دوستان زیست محیطی من

دوستان دیگر

خالق

ابر برچسبها

نظرت؟؟؟

بازدیدهای شما

themebox

رییس سازمان محیط زیست:
ارتفاع دریاچه ارومیه 40 سانتی‌متر بالا آمد
ایرن: رییس سازمان حفاظت از محیط زیست درباره وضعیت دریاچه ارومیه گفت: با توجه به موفقیت طرح بارور کردن ابرها در آن منطقه که از سوی رییس جمهور پیشنهاد شده بود، بارش مناسبی در آن منطقه داشتیم به طوری که ارتفاع دریاچه ارومیه 40 سانتی‌متر بالا آمده است و یک میلیون متر مکعب آب شیرین وارد این دریاچه شده است.

محمدی درباره پدیده ریزگردها نیز گفت: در قانون برنامه پنجم پیش‌بینی شده بود که هر ساله 500 هزار هکتار از بیابان‌های کشور طرح تثبیت شن در آنها اجرا شود که ما تلاش داریم این رقم را اجرا کنیم، اما حل معضل ریزگردها نیازمند اراده منطقه‌ای است.
وی افزود : در 48 ساعت آینده گروهی از کارشناسان وزارت نفت و سازمان حفاظت محیط زیست به عراق سفر خواهند کرد و به صورت نمونه عملیاتی در برخی مناطق بیابانی این کشور اجرا خواهند کرد که در صورت موفقیت، قراردادی با این کشور امضا می‌شود که در یک میلیون هکتار از اراضی این کشور طرح تثبیت شن‌ها اجرا شود.
محمدی درباره طرح ادغام وزارت کشاورزی و سازمان حفاظت از محیط زیست گفت: به نظر می‌رسد اگر این ادغام‌ها مانع دوباره کاری‌ها نشوند، به صلاح نباشند.
به رغم گفته های رئیس سازمان محیط زیست مبنی بر بالاآمدن ارتفاع دریاچه ارومیه به میزان 40 سانت عکس های خبرگزاری فارس نشان می دهد که این دریاچه همچنان خشک وبی آب است.نویسنده :Aram joon
سه شنبه 13 اردیبهشت 1390-01:58 بعد از ظهرشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات