خرید شارژ ایرانسل، خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ تالیا زیست محیطی کوچک - جزئیات ماجرای درگیری محیط بان دنا با شکارچی ها
مواظب محیط زیست باشیم
من و وبلاگم

آنچه گذشت

موضوعات

آخرین گفته های من

دوستان زیست محیطی من

دوستان دیگر

خالق

ابر برچسبها

نظرت؟؟؟

بازدیدهای شما

themebox

محمدی فاضل به جریان پرونده محیط بان ‘اسعد تقی زاده’ اشاره کرد و گفت: این محیط بان و چند مامور دیگر در سال ۸۷ در منطقه حفاظت شده دنا در جریان گشت عادی با تعدادی شکارچی مواجه می شوند که در اولین اقدام ماموران از مرکز محیط زیست درخصوص دارا بودن پروانه شکار افراد حاضر در منطقه استعلام می کنند که مشخص می شود این افراد به صورت غیرقانونی در منطقه هستند.

دکتر فاضل: برای بخشش محیط بان دنا به گذشت خانواده مرحوم رضایی بسیار امیدواریم

وی افزود: محیط بانان بعد از چند بار تذکر و اقدام به محاصره افراد برای اعمال قانون، برای نزدیک شدن به آنان تلاش می کنند که در این حین احساس اضطراب ناشی از این رو در رویی به مقابله دو طرف منجر می شود که متاسفانه گلوله به کمر یکی از این افراد به نام ‘مجتبی رضایی’ اصابت می کند.

وی گفت: به نظر می رسد محیط بان ما تعمدی در این اقدام نداشته و تنها به دلیل تلاش در اعمال قانون، اقدام به تیراندازی از کمر به پایین کرده اما در آن شرایط حساس اصابت تیر به کمر فرد یاد شده منجر به خونریزی داخلی وی شد.

وی افزود: تقی زاده بعد از شلیک گلوله وارد صحنه شده و از لباس خود برای پانسمان و جلوگیری از خونریزی مضروب استفاده کرده و اقدام به حمل وی برای رساندن به منطقه ای که امکان فرود بالگرد امداد را داشته باشد، می کند تا سریعتر به مراکز درمانی رسانده شود ، ولی به دلیل شدت خونریزی، فرد مضروب جان خود را از دست می دهد.

گویا عواقب حکم نادرست قوه قضاییه در مورد محیط بان دنا هم اکنون دامن مان را گرفته


در زمانی که حکم ها نادرست میشود، ادعاهای غیر واقعی خانواده شکارچی( رضایی) شروع می شود، که اصلا جوانشان سلاحی در دست نداشته؟ که اگر این گونه است چرا هیچ کدام از قضات یا مسئولین این مسئله را تا کنون به این شکل عنوان نکرده اند؟ آیا غیر از این است که بخاطر مسائل مختلف و رأی های ناحق و نا به جای قوه قضاییه بعضی ها تا به جایی جان میگیرند که وقایع را به شکل دیگری عنوان کنند؟

در جایی که مدافع سرزمین گناهکار محسوب میشود، از این بیشتر انتظار نمیرود که مسئولین محیط زیست برای این که روی حرف قضات حرفی نزنند مجبورند با فرهیخته خواندن شکارچی غیر مجاز و مجرم خواندن کسی که به مسئولیتش عمل کرده شاید بتوانند رضایت بگیرند؟

وقتی حکم ها نادرست می شود، همه چیز برعکس می شود
وقتی حکم ها نادرست می شود، دیگر طبیعی است که 115 محیط بان شهید شوند توسط شکارچیان غیر مجاز ولی حتی برای نمونه یکی از این شکارچیان معرفی نشوند؟( چه کسی مسئولیت این خون ها را برعهده میگیرد؟)
وقتی حکم ها نادرست می شود شکارچیان غیر مجاز به فجیع ترین شکل خرس مادر و توله هایش را می کشند و فیلم می گیرند چون میدانند حکم ها نا به جاست، کسی به آن ها کاری ندارد، این محیط بانان هستند که اعدام می شوندنویسنده :Aram joon
یکشنبه 1 آبان 1390-10:47 بعد از ظهرشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات