خرید شارژ ایرانسل، خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ تالیا زیست محیطی کوچک - بان کی مون از سران ورزش کمک خواست
مواظب محیط زیست باشیم
من و وبلاگم

آنچه گذشت

موضوعات

آخرین گفته های من

دوستان زیست محیطی من

دوستان دیگر

خالق

ابر برچسبها

نظرت؟؟؟

بازدیدهای شما

themebox

برای مقابله با تغییرات آب و هوایی
بان کی مون از سران ورزش کمک خواست
ایرن- گیتی عابدی: دبیر کل سازمان ملل متحد، طی کنفراسی در مورد المپیک در کپنهاگ- دانمارک از سران کمیته بین المللی المپیک خواست تا به تحقق یافتن تعهد جهانی برای مقابله با تغییرات آب و هوایی یاری رسانند.

به گزارش خبرگزاری مستقل محیط زیست ایران، بان کی مون، دبیر کل سازمان ملل متحد، طی این کنفرانس به مسئولان ورزشی گفت که مقابله با تغییرات آب و هوایی نیاز فوری به کمک آنها دارد و اضافه کرد: این موضوع، مهمترین چالش جهانی در عصر حاضر است.
رهبران جهان قرار است به منظور تصویب توافقنامه انتشار گاز های گلخانه ای در دانمارک گرد هم بیایند. اعتبار ماده مربوط به انتشار گاز های گلخانه ای پیمان کیوتو در سال 2012 به پایان می رسد و قرار است این توافقنامه جای آن را بگیرد.
بان کی مون که روز بعد از انتخاب ریو دوژانیرو به عنوان میزبان بازی های المپیک سال 2016 در بین روسای ورزشی صحبت می کرد، ادامه داد: ماه گذشته با بیش از 100 نفر از دولتمردان در نیویورک به همین منظور ملاقات داشتم اما باید گفت برای رسیدن به این هدف، مردم هم باید تلاش کنند. بنابراین از شما می خواهم، از موقعیت و تاثیری که بر مردم دارید، استفاده کنید.
نشست مربوط به تغییرات آب و هوایی قرار است از 7 تا 18 سپتامبر در شهر کپنهاگ دانمارک برگزار شود.

 

انتهای خبر // www.iren.ir // ایرننویسنده :Aram joon
دوشنبه 13 مهر 1388-01:35 قبل از ظهرشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات