خرید شارژ ایرانسل، خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ تالیا زیست محیطی کوچک - مسابقه عکس و فیلم تلفن همراه با موضوع محیط زیست
مواظب محیط زیست باشیم
من و وبلاگم

آنچه گذشت

موضوعات

آخرین گفته های من

دوستان زیست محیطی من

دوستان دیگر

خالق

ابر برچسبها

نظرت؟؟؟

بازدیدهای شما

themebox

همزمان با هفته محیط زیست برگزار می شود: 
ایرن: نخستین مسابقه عکس و فیلم کوتاه تلفن همراه با موضوع "محیط زیست و مدیریت شهری" همزمان با هفته محیط زیست (16-22 خرداد ماه سال جاری) برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری محیط زیست ایران به نقل از روابط عمومی ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، لیلا نوریان مسئول روابط عمومی ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران هدف از برگزاری مسابقه فوق را افزایش آگاهی و ایجاد حساسیت در شهروندان نسبت به اکوسیستم های شهری و طبیعی دانست و افزود، برگزاری چنین مسابقاتی می تواند انگیزه و زمینه های لازم را در عرصه فیلم سازی برای مستندسازان و علاقمندان محیط زیست فراهم سازد.
وی در ادامه افزود: مسابقه عکس و فیلم کوتاه تلفن همراه با موضوع محیط زیست و مدیریت شهری از سوی ستاد محیط زیست و توسعه پایدار، سازمان حفاظت محیط زیست، بانک شهر، شرکت کنترل کیفیت هوا و موسسه «کلید تبلیغ شهر ما» برگزار می شود.
مسئول روابط عمومی ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در ادامه محورهای مسابقه را
1) هوا و آلایندهای آن در شهرها
2)آب، آلودگی و تصفیه
3) فضای سبز و سلامت روان
4) حمل و نقل عمومی، خدمت رسانی و شهر روان
5) پسماند شهری و نحوه مدیریت آن
6)ترافیک، مدیریت زمان و شهر پاک
7) ساماندهی مشاغل، آموزش و توسعه پایدار شهری
8) طراحی شهری و دسترسی آسان به خدمات برشمرد.
نوریان همچنین از ایجاد سایت عکس و فیلم های معضلات محیط زیست شهر تهران بعد از اتمام مسابقه فوق خبر داد و افزود: شهروندان می توانند معضلات محیط زیست شهری را به سایت فوق ارسال نمایند و این بانک اطلاعاتی مصور یکی از مبانی تصمیم گیران مدیریت شهری برای حل معضلات شهر تهران خواهد بود.
گفتنی است علاقمندان به این حوزه می توانند آثار خود را به دبیرخانه مسابقه واقع در خیابان شریعتی، خیابان قدوسی، خیابان زارتشت، کوچه زمانی، شماره 12،طبقه اول، واحد 5 شرکت کلید تبلیغ شهر ما ارسال نمایند.


نویسنده :Aram joon
دوشنبه 3 خرداد 1389-04:07 بعد از ظهرشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic