خرید شارژ ایرانسل، خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ تالیا زیست محیطی کوچک - هر خریدار خودرو باید 100 درخت بکارد
مواظب محیط زیست باشیم
من و وبلاگم

آنچه گذشت

موضوعات

آخرین گفته های من

دوستان زیست محیطی من

دوستان دیگر

خالق

ابر برچسبها

نظرت؟؟؟

بازدیدهای شما

themebox

محمدی زاده
ایرن – محمد محمد پور: رییس سازمان محیط زیست به گروه خودروسازی سایپا پیشنهاد داد که خریداران محصولات سایپا به ازای خرید هر خودرو 100 اصله نهال بکارند. مهندس محمدی زاده در مراسم رونمایی از نشان آهو و پیراهن جدید سایپا گفت: باید این فرهنگ را در کشور جا بی اندازیم که هر کس که می خواهد یک خودرو داشته باشد پیش از آن باید 100 درخت بکارد تا قبل از حرکت خودرو نهال کاشته شود تا اکسیژن لازم را برای تنفس شهروندان را تولید کند.

به گزارش خبرگزاری مستقل محیط زیست ایران ، وی با اشاره به ویژگی های اهوی ایرانی گفت:« آهو، زیبایی ، نجابت و مظلومیت را یکجا دارد. آهو در پیشگاه اما به امنیت رسید و این نمادی از یک تکلیف بزرگ نه تنها برای خراسانی ها که برای همه ایرانیان و حتی تمامی احاد بشر است. باید این تکلیف را به خوبی انجام داد.» 
رییس سازمان محیط زیست افزود:« اقدام ارزشمند سایپا در جهت حمایت از اهوی ایرانی یک فعالیت حرفه ای و بین بخشی نیست بلکه نمادی است از اجرای تکلیف الهی و شعائر دینی.» 
او با اشاره به امنیت اهو در پیشگاه امام هشتم (ع) ادامه داد :« بنابراین پوشیدن این پیراهن ، پوشیدن پیراهن ولایی است و من خوشحالم فردی ولایتمدار مثل اقای مایلی کهن سرمربی تیمی هستند که این پیراهن را به تن می کند.» 
معاون رییس جمهوری با تبریک به گروه سایپا به عنوان پرچمدار حرکتی که اولین است ، ادامه داد :« شرکت سایپا باید جانورشناسان بزرگ دنیا را به میدان بیاورد. از شگردهای نوین بهره گیرد و به طرح های تحقیقاتی و پژوهشی اهمیت دهد.سایپا باید تجهیزات جدید برای حفاظت از محیط زیست به عرصه وارد کند و فرهنگ دفاع از محیط زیست را به محیط های ورزشی ببرد. مهم این است که نام سایپا به عنوان نماد دوستدار محیط زیست در ذهنئ همگان نقش بندد و این شرکت وارد حوزه ای ژنتیکی ، نانو و بایو در طرح حفاظت از اهوی ایرانی شود.» رییس سازمان محیط زیست تاکید کرد که توافق صورت گرفته میان سایپا و سازمان محیط زیست برای حمایت از اهوی ایرانی ، 5 سال ادامه خواهد داشت و در پایان سخنانش گفت: « رابطه معنوی انسان ، طبیعت و صنعت را به فال نیک می گیرم.» 


نویسنده :Aram joon
سه شنبه 25 خرداد 1389-12:40 قبل از ظهرشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic