خرید شارژ ایرانسل، خرید شارژ همراه اول و خرید شارژ تالیا زیست محیطی کوچک - فرسایش خاک آینده کشور را تهدید می کند
مواظب محیط زیست باشیم
من و وبلاگم

آنچه گذشت

موضوعات

آخرین گفته های من

دوستان زیست محیطی من

دوستان دیگر

خالق

ابر برچسبها

نظرت؟؟؟

بازدیدهای شما

themebox

ایرن – مرتضی گلپور: نماینده مقیم شاخه عمران سازمان ملل متحد در ایران گفت: فرسایش خاک تنها مساله زیست محیطی نیست، بلکه بر اقتصاد و آینده کشور و نیز معیشت مردم تاثیر می گذارد.

به گزارش خبرگزاری محیط زیست ایران، خانم کورسوئلو ویدال با بیان این مطلب افزود: آب و خاک سرمایه هایی هستند که می توانند بر اقتصاد و بهره وری و همچنین بر تمامی فعالیت های کشور نیز تاثیر داشته باشند.
وی که در مراسم امضای سند همکاری در اجرای پروژه بین المللی " تقویت و انسجام سازمانی برای مدیریت یکپارچه منابع طبیعی" سخن می گفت، خاطرنشان کرد: ما نمونه های مثال زدنی را در همکاری سازمان جنگل های ایران داشتیم که برخی از آنها را می توان به عنوان بهترین شیوه های عملکردها و همکاری های بین المللی نام برد.
نماینده شاخه عمران سازمان ملل در ایران افزود: امروز جهان با چالشهایی چون تغییرات گرمایشی و یا مهم ترین آنها یعنی فرسایش خاک روبرو است که سند امروز نیز به این مشکل اخیر می پردازد.
کورسوئلو ویدال تصریح کرد : از سوی دیگر اساس پروژه ای که امروز سند آن امضا می شود بر یک مدیریت یکپارچه برای کنترل تمام عوامل تخریب سرزمین و نیز همکاری بین بخشی با راهبرد یکپارچه کردن آنها را دنبال می کند.
وی در پایان اظهار داشت: کوشششی که امروز آغاز می شود می خواهد نشان دهد که منابع طبیعی که معیشت مردم وابسته است، در عین حال تغییرات در هریک بر دیگری نیز تاثیر مستقیم می گذارد.نویسنده :Aram joon
جمعه 9 مهر 1389-01:16 بعد از ظهرشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic